Kateřina

Pletichová

Sledujte mě na sociálních sítích:

Můj příběh

Vítejte na mých webových stránkách! Jsem zde proto, abych vás podpořila na vaší cestě k vlastní seberealizaci a naplnění. Mou vizí je podporovat ostatní, aby nalezli svou vášeň pro život a dělali práci, která je opravdu baví a naplňuje. Mohu vám nabídnout mé fotografické služby a průvodcovství v osobním a firemním rozvoji formou sebezkušenosti.

Mým akademickým vzděláním je magisterský obor Právo a právní věda na Právnické fakultě a bakalářský obor Sociologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Během studií jsem spoluzaložila úspěšnou módní značku Lovemusic, se kterou se specializujeme na výrobu originálních šperků a módních doplňků. Následně jsme začali pořádat populární trhy s designem a módou MINT Market, které jsou začali organizovat trhy s designem a módou MINT Market, které se konají po celé České republice. Tato aktivita mi poskytla bohaté zkušenosti v oblasti managementu, marketingu, fotografování, vývoje produktů, organizace událostí a podnikání.

Díky mé různorodé pracovní činnosti jsem se naučila jak navrhovat a vyrábět produkty, pracovat s lidmi, efektivně komunikovat,spravovat sociální sítě, psát atraktivní copy, jak se starat o klienty a úspěšně vést tým. Můj přístup k práci je kreativní, inovativní a zároveň empatický, s důrazem na individuální potřeby a cíle klientů.

Ale mé zájmy nekončí pouze u práce. Miluju jahody, borůvky, tanec, les, deskové hry a mého syna. Celým mým životě mě provází kreativní nadšení, které mě zas a znova motivuje do dalšího učení se, seberozvoje a objevování nových obzorů. Jsem kreativní, podnikavá a podporující. S radostí vám pomohu na cestě k dosažení vašich cílů.

Moje projekty

Lovemusic

MINT Market

Fotografie

Pomalý dech

Lovemusic - módní značka 14 let

Lovemusic Production - zakázková výroba merchandisu a prodej nůžkových stanů 14 let

MINT Markety - trhy s módou a designem 12 let

Fotografování - produktová a reportážní fotografie 10 let

Pomalý dech - průvodce dechem, rodinné a firemní konstelace ve výcviku

Alba fotografií

Workshopy a semináře

Byznys, Reportáž, Webové stránky

Lovemusic

Fashion, Produktová fotografie

MINT Markety

Reportáž

Freelanceři

Byznys, Portrét, Webové stránky

Deskové hry

Produktová fotografie

Čankišou

Kapely, Portrét

Filípek a kamarádi

Děti, Portrét, Rodina

Artbar

Byznys, Nebytové prostory

Svatby

Reportáž, Svatba

Plakáty

Divadlo, Plakáty

Zbyněk Hanko - malíř

Byznys, Portrét, Webové stránky

Příroda

Příroda

Karolína

Portrét, Těhotenské focení

Art Yvah

Fashion